HYRJELAJMEPOLITIKË“Bëhu burrë” Evi Kokalari thirrje thumbuese Lulzim Bashës: Kambanat do të bien...

“Bëhu burrë” Evi Kokalari thirrje thumbuese Lulzim Bashës: Kambanat do të bien për ty

Pasi kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka bllokuar komentet në Twitter për personat që nuk i ndjek, ka ardhur dhe reagimi i aktivistes shqiptaro-amerikane Evi Kokalari.

Vendimi u mor nga Basha pasi shkruajti dje për ish-kryeministrin Sali Berisha se ka rënë shumë poshtë.

Kokalari i bën thirrje që të hapë komentet dhe e paralajmëron Bashën se më 11 dhjetor do të bien kambanat për të.

“Tick-tock, tick-tock!

@lulzimbasha_al

, bëhu burrë dhe hap komentet kur tweet, që populli të të kujtoj se në 11 Dhjetor, këmbanat do bien për ty.”, shkruan Kokalari.

TE TJERA

spot_img