HYRJELAJMESHOWBIZBanori i ri që do të hyjë nesër në BBV do të...

Banori i ri që do të hyjë nesër në BBV do të habisë jo vetëm konkurrentët por edhe publikun

Tre ditë më parë, në shtëpinë e Big Brother janë futur Antonela dhe Meridiani, duke prishur ujërat brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Tani në promon e spektaklit nesër mbrëma, Big Brother ka paralajmëruar se do ketë edhe një tjetër banor të ri.

Sipas tyre, thuhet se hyrja e re do të habisë jo vetëm banorët brenda në shtëpi, por edhe publikun jashtë.

Se për kë bëhet fjalë, mbetet të shihet nesër!

TE TJERA

spot_img