HYRJELAJMESHOWBIZ“S’po gjej burrë, ngela pa martuar prej Edi Ramës”, revoltohet këngëtarja

“S’po gjej burrë, ngela pa martuar prej Edi Ramës”, revoltohet këngëtarja

Revoltohet Rovena Stefa: Ngela pa u martuar, fajin e ka Edi Rama. S’kam ku gjej burrë se…

 

Këngëtarja e njohur Rovena Stefa ka reaguar e revoltuar ndaj mjekut Ilir Alimehmeti, ndërsa ishin të ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në TCH.

 

Ajo thotë se masat kufizuese të marra nga Qeveria e Edi Rames e kanë lënë pa martuar.

 

“Aman doktor, të flas pak unë se ju doktorëve ju dëgjojmë gjithë kohën. Le të vaksionohen ata që kanë nevojë, por s`është e drejtë të privohen nga jeta ata që janë vaksinuar. Duam liri.

 

Unë shpresoj që sa më shpejt të mbarojë pande’mia. Ne t’i rikthehemi jetës më me vrull dhe dashuri se më parë.

 

Të jemi pranë njëri- tjetrit dhe të më lënë rehat te gjej burrin e të martohem. Po s’dola, s’kam ku gjej burrë se mbyllemi që në 20:30”, tha ajo.

TE TJERA

spot_img