HYRJELAJMESHOWBIZ“Do zhgënjeheni nga Shqipja në shtrat…”- Bledi Mane provokon me deklaratën, ja...

“Do zhgënjeheni nga Shqipja në shtrat…”- Bledi Mane provokon me deklaratën, ja reagimi i ish-konkurrentes së “Për’puthen”

Gazetari Bledi Mane ka bërë një deklaratë provokuese për ish-konkurrenten e “Për’Puthen” Shqipe Hysenaj.

Gjatë diskutimeve të kësaj të diele në “Trotuar” ai u shpreh se të gjithë meshkujt do të zhgënjehen nga vajza sa i përket marrëdhënies, ndryshe nga ajo që shfaqet në publik. Kjo ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Shqipes, e cila i ka kërkuar mos të flasë kështu.

Bledi Mane: Kam pyetur meshkuj që më flasin për Shqipen ose çfarë pëlqeni tek ajo dhe më thanë mënyra se si kundërshton, mënyra se si vendos veto. Por u kam thënë do jeni të zhgënjyer sepse në shtrat është krejt e kundërta.

Shqipja: Stop me këtë degradim bisede, ça je duke fol, pse e çon muhabetin deri në atë pikë.

Bledi Mane: Se kupton tonin e humorit?

Shqipja: Jo nuk e kuptoj humorin.

TE TJERA

spot_img