HYRJELAJMEKRONIKËDetajet/ 13-vjeçari nga Golemi u gjet i varur me litar, shoku: Po...

Detajet/ 13-vjeçari nga Golemi u gjet i varur me litar, shoku: Po bënte video për Tik Tok

13 vjecari nga Golemi i Lushnjes, i cili u gjet i vetëvarur dje nga familjarët e tij dyshohet se ka humbur jetën për shkak se po bënte video në Tik Tok.

Shokët e tij të klasës kanë treguar se adoleshenti ka qenë përdorues i rrjeteve sociale.

Një nga shokët e 13-vjeçarit tregon se ka hipur në karrige, ka lidhur një spango në qafë dhe ka lëshuar karrigen.

Sipas tij, thika nuk ka arritur të presë spangon e lidhur në qafë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

TE TJERA

spot_img