Xhensila Pere publikon mesazhet +18 me Olsi Bylykun, aktori i nxjerr të palarat: Ti pi…

Xhensila Pere së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, në RTV Ora ku ashtu siç pranoi ajo ka qenë dalja televizive më e sikletshme deri tani.

Si pjesë e një loje nga moderatorja Ester Bylyku, Xhensila ka shkëmbyer mesazhe +18 me disa nga emrat më njohur të tregut shqiptar, si Olsi Bylyku, Enca, Matolale etj.

Në mesazhin me aktorin e humorit Olsi Bylyku, bisedat me të cilin janë publikuar, Xhensila i kërkon atij t`i bëjë masazh dhe i thotë se i ka munguar shumë.

Përgjigja e Olsit ishte epike, madje ai ka treguar edhe një detaj sekret të Xhensilës.

Ndiqni videon dhe shihni përgjigjen e papritur

TE TJERA