HYRJELAJMEPOLITIKË“Turp për ty që mbron një mëkatare!”/ Degradon sherri, Kokalari reagon sërish...

“Turp për ty që mbron një mëkatare!”/ Degradon sherri, Kokalari reagon sërish pas përplasjes me Dudushin dhe i bën sulmin e papritur Grida Dumës

Mbrëmjen e djeshme gazetari Alban Dudushi u përplas keq me aktivisten shqiptaro-amerikane, Evi Kokalari teksa i kujtoi sulmet personale që kjo e fundit po i bën deputetes së PD-së Grida Duma.

Dudushi i tha Kokalarit se e ka tejkaluar, pasi ajo nuk ëhstë ashkushi që të përcaktojë moralin e dikujt tjetër.

Mirëpo pas këtij debati të ashpër, Kokalari ka reaguar sërish dhe ka sulmuar sërish rëndë deputeten Grida Duma.

Postimi i plotë:

Ja kë mbron ti Alban Dudushi. Nuk ka më asgjë personale kur je deputet parlamenti.

Imoraliteti lidhet me karakterin. Karakteri është ai qe duhet votuar në parlament, dhe Shqiptarët me të drejtë nuk e votuan Grida Dumën.

Pyetja është si dhe pse është Grida deputete.

Dhe turp për ty që më sulmon se them një të vërtet absolute kur mbron një mëkatare, që ka pafytyrësine të thotë që Berisha s’duhet të ishte deputet & PD-ja le të shkatërrohet!!

“Transkripti pervers i videos skandal i deputetit të PD Ervin Salianji me GD, që thuhet se është deputetja Grida Duma”

TE TJERA

spot_img