HYRJELAJMESHOWBIZTë dalë në një takim me Noizyn, Xhensila tregohet e prerë: Atij...

Të dalë në një takim me Noizyn, Xhensila tregohet e prerë: Atij s’do ja hidhja sytë

Xhensila Pere, një nga vajzat që ka thyer taboo-të e para në televizionet shqiptare, pas pjesëmarrjes në ‘Big Brother’,

ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku përballë moderatores Ester Bylyku, është vënë përpara një zgjedhje të vështirë.

Ester Bylyku: Mes Noizy dhe Capital T, nëse me njërin do të dilje për një takim dhe tjetrit nuk do t`ia hidhje sytë, kë do të zgjidhje?

Xhensila Pere: Do dilja në takim me Capitalin.

Ester Bylyku: Noizyt nuk do t`ia hidhje sytë? Se ke thënë që sipas teje është një nga meshkujt më seksi shqiptar.

Xhensila Pere: Po bëj si gangstere, se e di që Noizy nuk do mi hidhte sytë mua, dhe thash po bëj dhe unë si e fort dhe po them që as unë nuk do t`ia hidhja sytë atij.

TE TJERA

spot_img