HYRJELAJMESHOWBIZSeriozisht e kanë këta.../ Fifi me telefon brenda “BBV”, e vërteta do...

Seriozisht e kanë këta…/ Fifi me telefon brenda “BBV”, e vërteta do ju shkrijë së qeshuri (FOTO)

Prej disa ditën në rrjet është komentuar se në shtëpin e ‘Big Brother VIP’ përdoret telefoni celular nga banorët që janë aty.

I gjithë ky debat dhe këto thashetheme janë nxitur nga disa pamje të Fifit, të cilat janë transmetuar edhe mbrëmjen e kaluar në spektakël.

Pas pamjeve të transmetuara ka qenë moderatorja e spektaklit, Arbana ajo e cila shuajti të gjithë zërat duke konfirmuar se ajo çfarë është parë nuk ishte një telefon por një makinë llogaritëse.

Këtë makinë llogaritëse banorët e përdorin për të përllogaritur buxhetin ushqimor që fitojnë pas provave javore.

TE TJERA

spot_img