HYRJELAJMESHOWBIZSa herë e bën brenda një nate, mbesa e Ingrit Gjonit i...

Sa herë e bën brenda një nate, mbesa e Ingrit Gjonit i shtang të gjithë me përgjigjen e saj…

Njihet se ka një natyrë pa komplekse dhe shprehet gjithmonë pa doreza.

Po flasim për aktoren, Anna Lika, e cila shpeshherë është në qendër të vëmendjes për deklaratat që bën.

Së fundmi, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në “Instagram”. Pyetjeve të fansave të saj, Anna u përgjigjet në “Instastory” me disa video komike.

Një fans e ka pyetur aktoren se “sa herë bën se ks në një natë?”. E për t’ju përgjigjur kësaj pyetje aktorja ka zgjedhur një video ku shfaqen numrat nga 1 deri në 10.

TE TJERA

spot_img