HYRJELAJMESHOWBIZOpaaa po këto/ Beniada puth në buzë Fifin, këngëtarja se priti si...

Opaaa po këto/ Beniada puth në buzë Fifin, këngëtarja se priti si duhet dhe kërkoi që…

Pas thuajse një muaji e ca qëndrim në shtëpin e Big Brother duket se Fifi ndjenë mungesën e një mashkulli në jetën e saj.

Së fundmi ajo i ka kërkuar “Big Brother VIP” që t’i sjellin një mashkull.

Mbrëmë, teksa po qëndronte në oborr me disa banorë të tjerë, këngëtarja i dha leje Beniadës që t’i dhuronte disa puthje në buzë. Modelja seksi iu afrua pavarësisht pranisë së të tjerëve.

“Vëllai i madh, të lutem ma sill një mashkull ta puth tamam”,- tha Fifi.

E gjithë kjo skenë ka ndodhur në sytë e Donaldit tek i cili ishte mbështetur Fifi. Ai tha “Zot i madh!”, duke nënkuptuar se për të, këto veprime janë jo normale.

Megjithatë, vajzat e kaluan me të qeshur të gjithë këtë situatë me të qeshur.

TE TJERA

spot_img