HYRJELAJMESHOWBIZDy shkodranë futen në “BBV”, cilët janë VIP-at e rinj të shtëpisë

Dy shkodranë futen në “BBV”, cilët janë VIP-at e rinj të shtëpisë

Meridian Ramçaj dhe Antonela Berisha janë zyrtarisht banorët më të rinj të Big Brother VIP.

Meridiani ka qenë pjesë e ‘Big Brother 7’. Ai kur është pyetur ka thënë jo , pasi ka qenë njëherë dhe nuk do kishte kuptim. Mesa duket ka ndryshuar mendje.

Antonela, ish-konkurrente e Për’puthen, super e përfolur për trekëndëshin Antonela-Mevlan-Ledjana.

Mbrëmë doli nga shtëpia Kledi Hysa dhe në nominim janë Einxhel, Beatrix dhe Beniada.

Nominimet u zhvilluan me një lojë zinxhir, ku Iliri si i preferuar zgjodhi kë do shpëtonte dhe zinxhiri vazhdoi, kështu që ngelën në fund tre vajzat.

Në Top Channel “Big Brother Vip” këtë vit ka zbritur nga “froni” “Portokalli”, duke u bërë emisioni më i shtrenjtë për të reklamuar.

Kështu një sekondë para se Reality show të nisë transmetimin kushton 5700 lekë, kurse gjatë transmetimit, 11,000 mijë lekë.

“Portokalli” për reklamat që transmetohen para spektaklit kushton 4300 lekë, kurse gjatë transmetimit, 8500 lekë.

TE TJERA

spot_img