HYRJELAJMESHOWBIZDjali i Sali Berishës poston foton e nënës dhe të fejuarës dhe...

Djali i Sali Berishës poston foton e nënës dhe të fejuarës dhe u dedikon fjalë shpirti: Dy zemrat e mia!

Ndërsa ish-kryeministri Sali Berisha vijon me Foltoret qytet më qytet,

bashkëshortja e tij Liri Berisha ndodhet në një nga stendat në Panairin e Librit ku po promovon librin e saj me titull “Nënë Tereza në jetën time”.

Në stendën e saj, janë bashkuar sot edhe Shkelzen Berisha së bashku me të fejuarën e tij, Armina Melvani.

Armina ka shkrepur dhe një foto me të dhe ka qenë Shkelzeni ai që e ka shpërndarë në Instagram, duke e shoqëruar me dy zemra të kuqe.

TE TJERA

spot_img