HYRJELAJMESHOWBIZBeniada e tepron sërish, kamerat e kapin “mat” pa rroba në dush

Beniada e tepron sërish, kamerat e kapin “mat” pa rroba në dush

Beniada, modelja e cila është pjesë e “Big Brother Vip” duket se e ‘harron’ faktin se çdo cep i shtëpisë ka kamera.

Së fundmi, në një video që qarkullon në rrjetet sociale mund të shihet Beniada e cila është duke u larë, por në një moment ajo heq rrobat e banjos dhe duket plotësisht e zhveshur.

Kjo nuk është hera e parë që Beniada e bën këtë ‘gabim’, pasi edhe më parë është filmuar duke u larë e zhveshur në dush.

Vlen të thuhet se pjesa tjetër e banorëve lahet me rroba banjo, por Beniada duket se nuk ka komplekse fare dhe lahet e zhveshur para miliona shqiptarëve që e ndjekin në çdo moment.

TE TJERA

spot_img