HYRJELAJMEAKTUALITETLëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mëngjesin e sotëm në vendin tonë.

Epiqendra e tërmetit të sotëm është ndjerë në zonën e Rrëshenit.

Sipas IGJEUM, lëkundjet ishin 2.5 ballë.

TE TJERA

spot_img