HYRJELAJMEPOLITIKËBerisha kërcënon Bashën: Nëse hyj me ushtarët e mi, të nxjerr me...

Berisha kërcënon Bashën: Nëse hyj me ushtarët e mi, të nxjerr me …

Ish-kryetari i PD Sali Berisha ka reaguar përmes një postimi në Facebook,

lidhur me zhvillimet e fundit në PD dhe debatet për mbajtjen e kuvendit.

Duke akuzuar sërish Bashën për bashkëpunim me Edi Ramën,

Berisha shprehet ndër të tjera se nëse hyn me ushtarë e nxjerr Bashën me këpucë të kuqe.

TE TJERA

spot_img