HYRJELAJMESHOWBIZShtang Monika Kryemadhi: Ja kur e kemi bërë për herë të parë...

Shtang Monika Kryemadhi: Ja kur e kemi bërë për herë të parë me Metën

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë të tjera detaje për jetën intime. Në një lidhje telefonike për Ftesë në 5, ajo rrëfeu se Meta ka qenë eksperienca e saj e parë.

Ajo gjithashtu tregoi se nuk e ka kontrolluar kurrë Metën.

“Por s*ksi kohët e sotme ka ndryshuar, nuk është më turp. Nuk do doja që vajzat e mia ta kishin eksperiencë, por do doja ta bënin për dashuri dhe me njëriun e zemrës të plakeshin.

Po unë Ilir Metën nuk e kam kontrolluar kurrë, as telefonin as xhepin e tij. Por po të gjente një më të mirë, le të vazhdojë të jetë i lumtur,” tha Kryemadhi.

TE TJERA

spot_img