Pas skandalit me Alvisën, Efi “gjuan” Bashkimin: Po pranoi ai unë do të…

Efi i është përgjigjur pyetjeve të publikut, mes të cilave përfshihet domethënia e emrit të saj, pëlqimi për djemtë në studio dhe kujtimin më të cmuar nga fëmijëria.

Teksa tregoi se pëlqim më të madh ka për Brunon, i cili i bëri dhe një surprizë të madhe në Prime, tha se ekziston mundësia që të ketë një takim edhe me Bashkimin.

Pyetje: Brunon apo Samiu?

Efi: Brunon…

Pyetje: Pak më e gjallë, jo si e vdekur?

Efi: Kërkoj ndjesë, kemi dhe emocione nga kamerat.

Pyetje: A do të dalësh në takim me Bashkimin?

Efi: Edhe do të dal po nuk na refuzoi Bashkimi se e ka zakon. E kemi në dorë të dy, varet nga sjellja e Bashkimit.

Pyetje: Kujtimi yt më i çmuar?

Efi: Fëmijëria ime në vendlindje, në Greqi. Atje kanë gjërat më ndryshe. Njerëzit kanë qenë më të çiltër, më pak paragjykues. Atje çdo njeri jeton për veten, jo për të tjerët. Atje je vetvetja, nuk të intereson mendimi i askujt.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...