HYRJELAJMESHOWBIZFOTO/Sinan Hoxha shfaqet shumë i afërt me këngëtaren e njohur, bashkëshortja reagon...

FOTO/Sinan Hoxha shfaqet shumë i afërt me këngëtaren e njohur, bashkëshortja reagon e revoltuar

Ditën e djeshme në media ka qarkulluar një lajm dedikuar një kënge të re, bashkëpunim të Yllka Kuqit dhe Sinan Hoxhës, me motive popullore.

Dy këngëtarët janë gjykuar si shumë të afërt në disa skena gjatë klipit, si pasojë ka reaguar edhe bashkëshortja e Sinanit, Andrra.

Kjo e fundit duket se nuk ka pritur fare mirë dhe me një foto nga lajmi ka dhënë vetëm një koment: “Turp”.

Nuk dihet nëse ky reagim është xhelozi nga ana Andrrës apo është ndjerë e shqetësuar nga fjalët e shkruara.

TE TJERA

spot_img