HYRJELAJMEPOLITIKËFloriana Garo tregon politikanin socialist që mbështet Lulzim Bashën

Floriana Garo tregon politikanin socialist që mbështet Lulzim Bashën

Ish-zëdhënësja e fushatës së PD, Floriana Garo ka treguar se PD-së i duhet rikthimi i zotit Berisha.

Garo tha se përveç vulës dhe mbështetjes së SHBA-së, Lulzim Basha ka dhe mbështetjen e kryeministrit Rama.

“Është e dukshme! Basha është kthyer si Rama tani, po flet me gjuhën e tij, kështu që patjetër ka mbështetjen e qeverisë,

të zotit Rama dhe ka me vete këtë vulë që po e mbron shumë fort sepse e ndjen këtë siguri”, tha ajo për Ora News.

TE TJERA

spot_img