HYRJELAJMEKRONIKËNgjarja në Fier, reagon Mumajesi: Pùshkatimi është pak për autorin, nuk duhet...

Ngjarja në Fier, reagon Mumajesi: Pùshkatimi është pak për autorin, nuk duhet të marrë frymë

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi reagoi ashpër në lidhje me ngjarjen e rë ndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Fierit ku 38-vjeçari Klodian Çalamani rrë mbeu, dhe më pas vr au fëmijët e fqinjit të tij.

Teksa ka ndarë artikullin e publikuar nga Dosja.al, artisti mendon se për autorin pus hkatimi është pak, duke theksuar se për të nuk duhet të ketë vend as në bu rg dhe as në çmendi.

“Përfundimisht për këtë dhe shumë si ky pu shkatimi është pak! As në b urg, as në çmendi nuk duhet të marrë frymë”, shkruan Flori Mumajesi.

TE TJERA

spot_img