HYRJELAJMESHOWBIZE dini kush është partneri i Balinës, opinionistes në BBV? E njihni...

E dini kush është partneri i Balinës, opinionistes në BBV? E njihni të gjithë

Ajo është një figurë e njohur dhe e dashur tashmë për publikun shqiptar pasi shfaqet dy herë në javë si opinioniste e spektaklit të Big Brother Vip. Fjala është për Balina Bodinakun, e cila ka treguar se është shumë e ndjeshme emocionalisht sa herë bëhet fjala për surpriza për një nga banorët.

 

Mirëpo e dini se partnerja e kujt është Balina?!

 

Përmes disa story-ve në Instagram ditën e djeshme ajo solli ndërmend që aventurat më të bukura i ka me partnerin e saj që është analisti shumë i njohur Andi Bushati.

 

Nuk dihet se sa vite kanë bashkë, por nga një kontroll në Instagramin e saj fotot me Bushatin datojnë kohë më përpara.

 

TE TJERA

spot_img