HYRJELAJMESHOWBIZBeniada i bën masazh Donaldit! E “çmend” fare me prekjet e saj,...

Beniada i bën masazh Donaldit! E “çmend” fare me prekjet e saj, ai rrotullon sytë dhe…

Aktori Donald Veshaj ka “shijuar” dje një masazh nga modelja seksi, Beniada Nishani.

 

Banorët kanë gjetur mënyra të ndryshme për të kaluar kohën gjatë qëndrimit në dhomën e dënimit e një ndër to ishte edhe ky detaj që nuk i ka shpëtuar fansave të Bora Zemanit dhe këngëtarit.

 

Teksa ishte ulur në kolltuk, Beniada nisi ta masazhonte artistin tek koka, gjë që Donaldit i ka pëlqyer shumë, siç duket edhe nga mimikat e tij të fytyrës.

 

Pjesë nga biseda:

 

Semi: Masazhi i Beniadës është më shumë përkëdhelje. Shi iku fare ky (qesh).

 

Donaldi: Ua, e di ça masazhi m?!

 

Beniada: Ça masazhi? Edhe kur të prekin veshët kështu.

 

Semi: Shiko si i ka sytë, si për poshtë.

 

Kledi: Lëre mos e prek, ta shijojë djali!

 

Beniada: Mos ia ul sytë!

 

Semi: Po ashtu i ka!

 

Donaldi ka shprehur hapur dashurinë që ndjen për moderatoren Bora Zemani. Aktori ka pranuar publikisht se ajo është “femra që ka dashur më shumë gjatë gjithë jetës”! Për më tepër, artisti tha se ka një marrëdhënie shumë të mirë me djalin e saj, Arborin, i cili nuk ka qenë kurrë pengesë për marrëdhënin e tyre. Ish-çifti kanë bashkëjetuar për më shumë se dy vite e gjysmë, deri kur xhelozia dhe kokëfortësia “i ndanë”.

 

Zemani zbuloi gjatë një puntate në “Për’puthen” se po e pret Donaldin që të flasin për vazhdimësinë e lidhjes së tyre pasi ai të dalë nga spektakli. Nga ana tjetër, javën e kaluar, Veshaj i uroi publikisht Zemanit përvjetorin e tretë të lidhjes së tyre.

TE TJERA

spot_img