HYRJELAJMESHOWBIZAda e Përputhen poston foton ‘e nxehtë’, Erik Fullani nuk reziston dot...

Ada e Përputhen poston foton ‘e nxehtë’, Erik Fullani nuk reziston dot pa i komentuar (foto)

sh konkurentja e “Përputhen” Iraida ka qenë një nga vajzat më të komentuara e cila bëri shumë zhurmë në rrjet edhe për pajmen e saj shumë ekzotike.

Shpesh herë Ada u akuzua për ndërhyrje plastike dhe ajo asnjëhërë nuk e ka pasur problem t’i pranojë.

Së fundmi Ada ka postuar një foto shumë seksi nga Spanja ku duket e veshur shumë provokuese.

Si duket kësaj fotoje nuk i ka rezistuar as djali i ish guvernatorit të bankës së shqipërisë Ardian Fullani, Eriku.

Si duket Erikut i ka pëlqyer shumë fotoja dhe krahas saj ka komentuar: “Ncncnc”, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur.

TE TJERA

spot_img