Ada e Përputhen poston foton ‘e nxehtë’, Erik Fullani nuk reziston dot pa i komentuar (foto)

sh konkurentja e “Përputhen” Iraida ka qenë një nga vajzat më të komentuara e cila bëri shumë zhurmë në rrjet edhe për pajmen e saj shumë ekzotike.

Shpesh herë Ada u akuzua për ndërhyrje plastike dhe ajo asnjëhërë nuk e ka pasur problem t’i pranojë.

Së fundmi Ada ka postuar një foto shumë seksi nga Spanja ku duket e veshur shumë provokuese.

Si duket kësaj fotoje nuk i ka rezistuar as djali i ish guvernatorit të bankës së shqipërisë Ardian Fullani, Eriku.

Si duket Erikut i ka pëlqyer shumë fotoja dhe krahas saj ka komentuar: “Ncncnc”, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur.

Horoskopi ditor, e enjte date 30 nentor 2022

Dashi   Energjia e ditës mund të krijojë një ndjenjë tensioni mes jush dhe të dashurit tuaj. Mund të ketë shumë çështje që janë ngritur për...

Shoqe me Beniadën/ Kjo është banorja e dytë që zbulohet, do jetë në ‘Big Brother Vip’

Pak dite me pare u be me dije nga burime per “Kryefjala” se banorja e pare e “Big Brother VIP” do te jete Kiara...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...