HYRJELAJMEKRONIKËPolicia e Shtetit publikon foton e ‘monstrës’ që masakroi barbarisht dhe groposi...

Policia e Shtetit publikon foton e ‘monstrës’ që masakroi barbarisht dhe groposi 8-vjeçarin në Fier

Policia e Shtetit ka publikuar foton e autorit të aktit monstruoz në Fier. Në foton e bërë publike ai shfaqet pranë dy policëve me pranga në duar.

Klodian Çalamani rrëmbeu dhe më pas groposi 8-vjeçarin, fqinjin e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhur në fshatin Graçalle, tronditin opinionin publik. 38-vjeçari autori pasi e ka marrë të miturin në banesën e tij e ka goditur atë në kokë me lopatë.

Pas kësaj ai e ka groposur në oborrin e banesës së tij ku jetonte i vetëm.

Klodian Çalamani njihej nga banorët e zonës si një person problematik pasi konsumonte pije alkoolike. Vetë Çalamani ka pranuar autorsine e aktit te rëndë, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

TE TJERA

spot_img