HYRJELAJMESHOWBIZPas skandali me Hysenin, Alvisa ia kërcet ca pushime për qejf në…

Pas skandali me Hysenin, Alvisa ia kërcet ca pushime për qejf në…

Alvisa dhe Hyseni tash e disa ditë janë duke debatuar përmes rrjeteve sociale. Fansat e Përputhen janë shokuar nga storia tron ditëse e Hysenit dhe Alvisës.

Pas edicionit ku Alvisa tha se ndihet e shantazhuar për një video që iu bë asaj dhe Bashkimit, Hyseni vendosi të hakmirret ndaj saj publikisht.

Përmes një lidhje ‘live’ me telefon Hyseni zbuloi se ai dhe Alvisa ishin lidhur përsëri gjatë emisionit dhe ata kishin kaluar kohë së bashku.

Ndërsa pasi të gjithë konkurrentët morën anën e Hysenit pas rrëfimeve që bëri, Alvisa u detyrua të rrëfehej se ajo ishte dh.unuar, kër.cënuar dhe shantazhuar nga Hyseni gjatë gjithë kohës dhe kjo ishte arsyeja përse ajo kishte pranuar të takohej me të dhe të mbante kontakte.

Pas deklaratave se ajo do të den oncojë Hysenin në po lici, Alvisa ka postuar disa imazhe në rrjete sociale.

Ish-konkurrentja dukej mjaft e lumtur me paraqitje më të thjeshtë teksa edhe ishte grimuar mjaft natyrale duke buzëqeshur për kamerën.

TE TJERA

spot_img