HYRJELAJMESHOWBIZMungoi në disa emisione radhazi, konkurentja rikthehet në “Përputhen”dhe tregon lajmin e...

Mungoi në disa emisione radhazi, konkurentja rikthehet në “Përputhen”dhe tregon lajmin e keq për…

Konkurentja e “Përputhen” Ritvana ka munguar disa puntata radhazi. Gjatë mbrëmjes së sotme ajo është rikthyer në emision dhe gjithashtu ka dhënë edhe arsyen e mungesës së saj.

Ritvana ka habitur të gjithë duke treguar se ka disa problem shëndetësore dhe i duhet të presë dy javë për të marrë rezultatet e disa analizave.

Bora e ka pyetur konkurenten nëse është diçka serioze ajo ka thënë se po por pa marrë rezultatin e analizave nuk dëshiron të shkaktojë panik.

TE TJERA

spot_img