HYRJELAJMEKRONIKËAKSIDENTET NUK KANË TË SOSUR! MAKINA PËRPLAS FËMIJËN 5-VJEÇ

AKSIDENTET NUK KANË TË SOSUR! MAKINA PËRPLAS FËMIJËN 5-VJEÇ

Nje aksident ka ndodhur mbremjen e sotme ne zonen e Tregut Elektrik, ku nje femije 5 vjec eshte perplasur nga nje makine.

Njoftimi

Pasditen e sotme në orën 17:30 te “Tregu Elektrik” mjeti me drejtues I. C. ka aksidentuar një fëmijë të mitur 5 vjeç, i cili për pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidenteve.

TE TJERA

spot_img