HYRJELAJMESHOWBIZ“Ty të putha te grimi”, gazetari i merr me radhë vajzat në...

“Ty të putha te grimi”, gazetari i merr me radhë vajzat në mes të emisionit (VIDEO)

Ditën e sotme, në rubrikën ‘Trotuar’, në ‘E Diell’ ndodhi diçka e papritur që shkaktoi të qeshura tek të ftuarit!

Teksa moderatori Edi Manushi nisi të prezantojë temën dhe përshëndeti të ftuarit, Bledi Mane afrohet pranë ish konkurrentes së ‘Përputhen’ dhe e përqafon, madje tenton edhe ta puthë!

Bëhet fjalë për Shqipen, ndërsa kjo e fundit tenton t’i shmanget këtij gjesti dhe ndërsa largohet nis të qeshë me gjestin e gazetarit!

Momentin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme, në minutën 02:07:

TE TJERA

spot_img