HYRJELAJMEKRONIKËMesazhi i fundit që i çoi në celular/ I martuar me fëmijë,...

Mesazhi i fundit që i çoi në celular/ I martuar me fëmijë, një vajzë misterioze në makinën e Erigers Mihasit ditën që e ekzêkùtuan

Janë zbardhur detaje të reja mbi atentatin e dyfishtë ndaj Erigers Mihasit dhe Armand Duamanit.

Grupi i hetimi i tha jo zyrtarisht gazetares Anila Hoxha se dy viktimat ditën e fundit ishin takuar në mesditë. Referuar një prej dëshmitarëve, e njohur e të ndjerit Mihasi, që ata e morën me makinë rreth orës 16:36.

Mësohet se vajza ka zbritur pranë Komunës së Parisit në Tiranë, rreth orës 19:00. Ajo tregoi se ata vetëm kishin shëtitur me makinë, por nuk bëhet e ditur lidhja që ajo kishte me njërin prej viktimave, Mihasi, i cili nga ana tjetër është i martuar dhe me fëmijë.

“Në orën 19:25 të asaj mbrëmje, Erigersi më dërgoi si emoji një trendafil”, thotë e reja. Dëshmitarja kujton sipas burimeve shumë të sigurta, se asnjëri prej tyre, nuk ishte i shqetësuar dhe se ata nuk kishin vënë re asgjë të dyshimtë para atentatit.

TE TJERA

spot_img