HYRJELAJMEARGËTIMMe shishe rakie në dorë, simpatizanti i bashkohet Berishës te Foltorja

Me shishe rakie në dorë, simpatizanti i bashkohet Berishës te Foltorja

Në Foltoren e Sali Berishës morën pjesë këtë herë dhe simpatizantët e tij nga “Kosherja”.

Njëri prej tyre, me shishe rakie në dorë, kishte vetëm një thirrje: kërkonte largimin e kryeministrit Rama.

“E kam një thirrje për zotin Rama. I them Zotit Rama ik.”, thotë ndër të tjera ai.

Megjithatë, krahas tij në Foltore ishin dhe disa simpatizantë të tjerë. Si shkoi biseda mes tyre. Ndiqni videon e mëposhtme.

TE TJERA

spot_img