HYRJELAJMESHOWBIZ“Jap jetën për Adi Krastën, s’e harroj këshillën e tij”, ja cila...

“Jap jetën për Adi Krastën, s’e harroj këshillën e tij”, ja cila moderatore vdes për të…

Roza Lati ditën e djeshme ishte e ftuar te emisioni ExPuls i RTV Ora me gazetar Ronaldo Sharkën.

Ajo po pyetej për disa personazhe publik dhe një prej tyre ishte Adi Krasta. Kur u shfaq fotoja e tij, Roza na surprizoi me reagimin e saj.

“Vde ksha unë për këtë o Zot, unë për këtë jap jetën. I love him! Sarkazma e tij, sjellja e tij, inteligjenca e tij, nuk kam asnjë koment për të.

Është frymëzim për mua! Më ka dhënë një këshille Adi Krasta, më pëlqen se je vetvetja, kështu rri vetvetja”, tha ajo.

Ndër figurat publike ishte gjithashtu Bora Zemani, e cila sipas Rozës është në kulmin e saj dhe se e meriton.

Ajo shtoi se i vjen shumë mirë pasi ka një engjëll për të rritur dhe i duhen lekët.

TE TJERA

spot_img