HYRJELAJMESHOWBIZFloriana Garo në sherr me vjehrrën për shkak të Sali Berishës: Burri...

Floriana Garo në sherr me vjehrrën për shkak të Sali Berishës: Burri më…

Prej 10 nëntorit 2021, Floriana Garo mban postin e drejtoreshës së komunikimit të Foltores së demokratëve.

E ftuar në emisionin “Ditë e Re”, teksa flet për vendimin e saj për t’iu bashkuar Foltores, Floriana tregon se si e priti familja postin e ri në Partinë Demokratike.

Floriana thotë se me vjehrrën ka qendrime të ndryshme, për këtë arsye ajo nuk është dakord me postin e ri, ndërsa bashkëshorti dhe prindërit e kanë mbështetur.

Floriana Garo: Vjehrra ime nuk ka qenë dakord. Ajo ka mendime të tjera. Gjithsecili ka mendimin e tij, për sa kohë unë nuk i lejoj të më imponojnë mendimet. Me vjehrrën kemi vendosur mos të diskutojmë për politikë.

Im shoq më mbështet. Ai më mbështet mua, PD, Foltoren 100%. Prindërit e mi edhe pse kanë dyshime më kanë thënë se të admirojmë për guximin, ata më thanë ” bravo të qoftë”.

TE TJERA

spot_img