E kaloi natën bashkë me Eduartin? Ada publikon foto nga hoteli në Prishtinë

Edhe pas eliminimit nga “Për’puthen”, Edi e Ada po vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Ata janë duke vazhduar njohjen jashtë programit, ku duket se çdo gjë po ecën mirë.

Mbrëmë ishte Edi ai i cili publikoi në Instastory një video duke pirë shisha nën shoqërinë e Adës, të cilët dukeshin mjaftë të afërt.

E për të bërë lëmsh gjithë rrjetin, minuta më parë Ada publikoi në Instastory një video duke treguar që dita e sotme nisi në një hotel në Prishtinë, duke zgjuar dyshime që ka qenë nën shoqërinë e Edit.

Se si qëndron e vërteta mes lidhjes së tyre, mbetet të kuptojmë ditëve në vazhdim.

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...