HYRJELAJMESHOWBIZ“Tërbohet” Armando Duka, kreu i FSHF kërcen në mes të balerinave në...

“Tërbohet” Armando Duka, kreu i FSHF kërcen në mes të balerinave në lokal (VIDEO)

Si asnjëherë më parë, kreu Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka është shfaqur i rrethuar nga balerina të shumta.

I veshur me bluzën e kombëtares, ai gjendet mes vajzave dhe vallëzon me to.

Pjesë e darkës, janë edhe politikanë e emra të njohur.

Nuk dihet saktësisht vendi në të cilën është zhvilluar kjo darkë, por besohet, se është pjesë e një feste me delegacionin e Federatës.

TE TJERA

spot_img