“Tërbohet” Armando Duka, kreu i FSHF kërcen në mes të balerinave në lokal (VIDEO)

Si asnjëherë më parë, kreu Federatës Shqiptare të Futbollit Armando Duka është shfaqur i rrethuar nga balerina të shumta.

I veshur me bluzën e kombëtares, ai gjendet mes vajzave dhe vallëzon me to.

Pjesë e darkës, janë edhe politikanë e emra të njohur.

Nuk dihet saktësisht vendi në të cilën është zhvilluar kjo darkë, por besohet, se është pjesë e një feste me delegacionin e Federatës.

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...