HYRJELAJMEPOLITIKË“Të kam dashur dhe të dua” Grida Duma bën komentin e papritur...

“Të kam dashur dhe të dua” Grida Duma bën komentin e papritur për kryeministrin Rama

Deputetja e Partisë Demokratike komentoi një nga shprehjet më të spikatura të kryeministrit Edi Rama.

“Të kam dashur dhe te dua! Nuk di si të të ndihmoj, të dua përballë, por dua të rilindësh”, i është drejtuar Rama kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Duma është shprehur se kjo deklaratë ka qenë një gënjeshtër nga ana e Ramës dhe se është një njeri që nuk e duan dhe kërkon dashuri.

“Njeriu që pëlqehet më shumë se mashtron është ky, që fiton klikime vetëm se thotë spekulime mashtrime. Nuk është inside, por shkon në një lexim psikologjik të personit, e keni të qartë se kush bërtet të dua të dua është një njeri që pikë së pari se duan”, tha Duma.

TE TJERA

spot_img