Policia arreston mësuesin shqiptar, ja si i trajtonte nxënësit

Akuzohet se keqtrajtoi nxënësit e tij, policia njofton për arrestimin e një arsimtari nga Vitia

Policia sqaron se ka dyshime se mësuesi ka keq trajtuar një nxënëse e cila ka ngritur padi ndaj tij.

Me vendim të prokurorit, arsimtari është dërguar në qelitë e paraburgimit.

Ky nuk është rasti i parë i kësaj natyre në shkollat e Kosovës e madje edhe në Shqipëri.

Por shpesh ka ndodhur edhe e kundërta kur fëmijët, shajnë apo godasin mësuesit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...