HYRJELAJMESHOWBIZ“Jam dashuruar me burrë të martuar!”- Befason Antonela”: E zbulova në Google...

“Jam dashuruar me burrë të martuar!”- Befason Antonela”: E zbulova në Google që…

Ish-konkurrentja e“Për’puthen”, Antonela Berisha, tha sot në e “E diell” se dikur ishte dashuruar me një burrë të martuar pa e ditur që ai kishte një partnere tjetër.

Ajo tha se këtë fakt më pas e kishte marrë vesh pas disa kërkimeve në Google.

“Më ka ndodhur që jam dashuruar me një person të martuar. Unë nuk e dija se ai ishte i martuar, por ngaqë jam FBI në gjak e zbulova. Kërkova emrin e tij në Google, edhe vendlindjen edhe më doli një lajm “filan këngëtar i ftuar në dasëm të këtij personi”. Aty zbulova që ishte i martuar.

Isha shumë e zhgënjyer. Kisha një muaj që e njihja. Kishte nisur ndjesia. Ai i shkreti dhe sot më lutet, por unë e ndërpreva gjithçka aty. Tani as nuk më intereson”, tregoi Antonela.

TE TJERA

spot_img