HYRJELAJMESHOWBIZ(Foto) Skandali me Hysenin/ Alvisës i dalin pamjet me të brendshme në...

(Foto) Skandali me Hysenin/ Alvisës i dalin pamjet me të brendshme në krevat duke u…

Skandali i Hysenit dhe Alvisës bëri bujë kudo në mediat rozë. Ishte Hyseni ai i cili në Prime të javës së kaluar kishte vendosur ta demaskonte Alvisën.

Dyshja u përballën me akuza të forta nga njëri-tjetri, Alvisa për tradhëti e Hyseni për keq trajtim .

Gjatë bisdës Alvisa e përmendi se Hyseni nuk e linte të vishej, se i kishte thënë jo veshje, jo instagram, jo dalje.

Por kjo u hodh poshtë, kur njëra nga faqet në instagram publikoi disa foto të Alvisës ku shihet shumë ekstravagante, madje në njërën prej pozave edhe në të brendshme.

TE TJERA

spot_img