HYRJELAJMESHOWBIZQenka tallur me ne! Është nënë e një vajze? E kishte mbajtur...

Qenka tallur me ne! Është nënë e një vajze? E kishte mbajtur sekret, ish-konkurrentja habit me deklaratën pas përjashtimit nga “Përputhen”

Arlida Nezha, e njohur si Tola është e para vajzë që eliminohet nga djemtë në emisionin Për’puthen.

Ajo ka rrëfyer daljen nga emisioni duke thënë se ishte një eksperiencë e bukur për të dhe ish-konkurrentja vazhdon të jetë mjaft akrive në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku së fundmi ka bërë një bisedë me ndjekësit.

Njëri prej tyre e pyet:

“A ke fëmijë ti? Se të kam parë me një vajzë të vogël prandaj”.

Por përgjigja e Tolës ishte më e papritur se vetë pyetja.

“Po. Kjo është mrekullia ime”, shkruan Arlida shoqëruar me një foto me vogëlushen që qenka vajza e saj, por për të cilën nuk e ka përmendur kurrë në emision.

TE TJERA

spot_img