HYRJELAJMERAJONIHistoria e trishtë e shqiptares që plagosi ish-burrin grek, ja si e...

Historia e trishtë e shqiptares që plagosi ish-burrin grek, ja si e mbyllën në psikiatri që t’i merrnin të bijën

GREQI – Të tjera detaje tron ditëse kanë dalë në pah nga ngjarja e rën dë që u regjistrua dje në Greqi, ku një shqiptare që lloi me ar më ish-partnerin e saj grek në Athinë.

Klodiana Çela, e cila u arrestua për tentativën e vra sjes së mjekut Jorgos Neos, ka qenë e përfshirë në një kalvar te gjate gjyqesh, pasi partneri e ka akuzuar për sëm undje mendore dhe disa ditë e kanë mbyllur në një institucion psikiatri për t’i marrë vajzën.

Mediat greke shkruajnë se nga kontrollet mjekësore doli se ajo nuk vuante nga asnjë sëmundje, dhe se kjo ishte një tentative për ta larguar nga vajza.

Pas hum bjes së vajzës, tashmë Klodiana Çelo rrezikon edhe 17 vjet burg

TE TJERA

spot_img