HYRJELAJMESHOWBIZ“E ke marrë burrin plak, mos e qit foto”, Adelina Tahiri i...

“E ke marrë burrin plak, mos e qit foto”, Adelina Tahiri i kthehet keq ndjekëses: Nuk e kuptoj tipin e këtyre…(Foto)

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo prej disa kohësh është në një lidhje me Serjozha Markov.

Së fundmi bukuroshja ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj në Insagram, ku pyetjet kanë qenë të shumta.

Por si duket një pyetje e ka revoltuar këngëtaren.

Dikush i shkroi Adelinës: “Shumë plak e ke marrë plakun oj virane, mos e qit foto”.

Këngëtarja nuk e la pa një përgjigje ndjekësen, së cilës i shkroi: “Nuk e kuptoj tipin e këtyre njerëzve! Realisht nuk meritojnë vëmendje. Po duhet ta them:

Po të ishte martesa sikur zgjedhjet apo partitë, do ju kuptoja plotësisht! Nuk e martova për t’i pëlqyer dikujt burri im! U martova se e deshta! Shumë e thjesht. Pse juve duhet t’ju pëlqejë burri im, s’e kuptoj!”.

TE TJERA

spot_img