HYRJELAJMESHOWBIZSi është gjendja shëndetësore e Gaz Pajës, flet bashkëshortja e aktorit

Si është gjendja shëndetësore e Gaz Pajës, flet bashkëshortja e aktorit

Aktori i humorit Gaz Paja u përfshi ditën e djeshme në një aks ident të rën dë në Tiranë, te rruga e Kavajës.

Ai ishte duke udhëtuar me motorin e tij në momentin kur është përplasur me një makinë.

Ira Seferi, bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, ka reaguar për herë të parë dhe ka zbuluar gjendjen e tij shëndetësore.

Ira thotë se Gazi ka marrë dëmtime të lehta. “Gazi ka dëmtime jo serioze dhe do bëhet mirë shumë shpejt” shprehet ajo për Vip Magazine.

TE TJERA

spot_img