HYRJELAJMESHOWBIZShikuesit masakrojne serialin “Hot”. Duket si hapsire publicitare e Ardit Gjebrese tek...

Shikuesit masakrojne serialin “Hot”. Duket si hapsire publicitare e Ardit Gjebrese tek “E diela shqiptare”

Pak kohe me pare Ermal Mamaqi prezantoi serialin e tij me te ri “H.O.T”. Ndonse ne fillim u duk se u prit me mjaft mire nga kurioziteti por tashme duket se publiku ka rezervat e tij.

Njerezit shprehen te pakenaqur dhe kryqezojnr Ermalin per shkak te reklamave te shumta qe ka gjate serialit.

Madje nje nder komentuesit e shumte shkruan:

”Bukur por me keto reklamat ne skenar me duket sikur po shoh Ardit Gjebrean tek Telebingo”.

Me tej njerezit ankohen per cilesine e filmit dhe shprehen se skenaret e Ermalit nuk vlejn.

E pra, mesa duket shume shpejt edhe ky serial u kthye ne besdi per njerezit.

TE TJERA

spot_img