HYRJELAJMEOPINIONNano bën deklaratën e papritur për Sali Berishën: E përbuz për shumë...

Nano bën deklaratën e papritur për Sali Berishën: E përbuz për shumë gjëra, por e …

Gazetari Mustafa Nano e cilëson Sali Berishën si një personazh shumë të fortë.

Nano u shpreh në TPZ se pavarësisht se e përbuz ish- liderin demokrat për shumë gjëra, e admiron atë për forcën që ka.

“Berisha është një personazh shumë i fortë, e përbuz për shumë gjëra por për forcën që ka e admiroj.

Ajo parti është e Berishës. Por unë mendoj se ai do krijojë partinë e re dhe do marrë pjesën më të madhe. Unë kështu e shoh finalen”, tha Nano.

TE TJERA

spot_img