HYRJELAJMESHOWBIZ“Agron Llakaj bën mirë mos të më dalë para se...”, Rudinës s’i...

“Agron Llakaj bën mirë mos të më dalë para se…”, Rudinës s’i ka rënë akoma inati

Moderatorja dhe aktorja, Rudina Dembacaj, iu është rikthyer she’rrit të bujshëm me Agron Llakajn, gjë që solli edhe largimin e saj nga “Al Pazar”.

E ftuar në “Roped With Olsi”, asaj iu kërkua që të thoshte emrin e aktorit me të cilin nuk flet.

Dhe Rudina Dembacaj u përgjigj: “Se di a meriton t’ia them dhe emrin, A. Llakaj. S’i flas dhe bën mirë të mos më dalë para ai njeri. Obobo, si e kam presionin, nota 10 (qesh)”.

Aktorja, e cila pak kohë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me ish-deputetin, Mark Frroku, foli edhe për marrëdhënien me partnerin e saj.

Ajo tregoi se mes tyre ‘plas she rri’ dhe zihen shumë, kjo për shkak se aktorja është nevrike, por “gjakrat” mes tyre i qetëson Mark Frroku, i cili hap i pari rrugë.

“Ore pl as sherri. Duhemi shumë, jemi të dashuruar. Zihemi se unë jam nevrike, jam njeri i drejtë. Nëse e lë diçka për të bardhë, mos ma bëj gri se më acaron.

Të betohem që rrugë hap Marku, të them të drejtën. Është më i pjekur, e di ngarkesën time emocionale, merrem me çdo detaj që familja jonë të jetë mirë. Ai di të hapë rrugë”, tregoi Rudina Dembacaj.

TE TJERA

spot_img