HYRJELAJMEAKTUALITETZi në familjen e politikanes shkodrane, ndahet nga jeta babai i ish...

Zi në familjen e politikanes shkodrane, ndahet nga jeta babai i ish deputetes së PS

Zi në familjen e Senida Mesit, pasi është ndarë nga jeta babai i saj. Ish-zëvendëskryeministrja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ndarë lajmin e hidhur.

Ajo shkruan se të hënën babai i saj kanë dhënë frymën e fundit, teksa tregon dhe fjalët që i tha atij “mirupafshim bab, derisa të shihemi përsëri”.

TE TJERA

spot_img