HYRJELAJMEAKTUALITETU largua nga policia, Ardi Veliu merr postin e rëndësishëm në qeveri

U largua nga policia, Ardi Veliu merr postin e rëndësishëm në qeveri

Pas largimit nga posti i Drejtorit të Përgjithshëm i Policisë me justifikimin se donte të kalonte më shumë kohë me familjen, Ardi Veliu sot ka marrë një post të ri publik.

Sipas informacioneve, ish drejtori i Policisë është emëruar në postin e zëvendës ministrit të infrastrukturës dhe energjisë.

TE TJERA

spot_img