HYRJELAJMERAJONIPamjet e rënda! Me grushta e shkelma, përleshje masive mes nxënësve në...

Pamjet e rënda! Me grushta e shkelma, përleshje masive mes nxënësve në gjimnaz (VIDEO)

Disa nxënës janë përfshirë në një sherr masiv në oborrin e gjimnazit “Frang Bardhi” në Mitrovicë.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16:00, ku pesë persona e kanë rrahur një tjetër. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme një nxënës dhunohet nga disa bashkëmoshatarë.

“Rrahja ndërmjet nxënësve në oborrin e shkollës së mesme “Frang Bardhi’ në Mitrovicë, është iniciuar dhe po hetohet për veprën penale ” lë ndim i lehtë trupor””, ka njoftuar policia.

https://fb.watch/9bjm6AcfiE/

TE TJERA

spot_img