HYRJELAJMESHOWBIZ“Na kanë lodh b*thën!”/ Gazetarja ‘shpërthen’ ndaj dy këngëtarëve shqiptarë (FOTO)

“Na kanë lodh b*thën!”/ Gazetarja ‘shpërthen’ ndaj dy këngëtarëve shqiptarë (FOTO)

Gazetarja kosovare Laura Krasniqi ka kritikuar dy këngëtarët e njohur, Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ajo shkruan se disa artistë shfrytëzuan dëshmorët për përfitime të tyre personale e ndërsa poshtë mbishkrimit të saj shfaqen dy këngëtarët.

“Na kanë lodhe B… qita primitiva që thirrën në emër të atyre që kanë dhënë jetën për vendin! Artista që shfrytëzuan djersën e diasporë piii mundim mi pa hala në skenë”, ka shkruar ajo në një postim në ‘Instagram’.

TE TJERA

spot_img